Разград  8 °CПетък, 26- ти Април
USD  1.82447 EUR  1.95583
Търси Търси Социални мрежи facebook

Връчиха купите на победителите в Ученическата волейболна лига 2022/23 г.

Връчиха купите на победителите в Ученическата волейболна лига 2022/23 г. Източник: Община Разград

Разград

Заместник-кметът на Община Разград Хабибе Расим връчи в понеделник купите на победителите в 13-тото издание на Ученическата волейболна лига. Надпреварата бе посветена на 150 години от гибелта на Апостола на Свободата и част от наградите, връчени от Здравко Душков, бяха свързани с тази годишнина.
Часовници с лика на Апостола получиха представителите на двете училища, съдействали в организацията на състезанието – ПГПЧЕ”Екзарх Йосиф” и НПТГ”Шандор Петьофи”.
Победителите в турнира получиха купи, а медали и магнитчета с образите на Ботев и Левски бяха предвидени за най-полезните състезатели във всеки от отборите.